P Shine

P Shine na nehty

Nezamlouvají se vám akrylové či gelové nehty? Ale vaše přírodní nehty nevypadají zdravě, jsou tenké a lámou se? V takovém případě nastupuje přírodní manikúra P Shine. Jedná se o čistě přírodní techniku úpravy nehtů, jejímiž složkami jsou mateří kašička, vosk, vitaminy, jemné parafiny a podobně.

Přírodní manikúra P Shine za skvělé ceny..>>

Dar ze země vycházejícího slunce

P Shine má svůj původ v Japonsku. Už před staletími zde císařské gejši pečovaly o své nehty. Mohly se pyšnit krásnými a lesklými nehty, aniž by používaly bezbarvý lak. Ke krásným nehtům stačil tradiční postup nanesení přípravků. Označení P Shine vzniklo až v roce 1958, kdy vznikla stejnojmenná tokijská společnost, která začala vyvážet přírodní produkty na tuto metodu do celého světa.Metoda P Shine je velmi oblíbená jak v Evropě, tak i USA. Dá vašim nehtům ztracené vitamíny a krásný vzhled.

p-shine-manikura

P Shine postup

Nejprve si umyjete ruce mýdlem a teplou vodou. Tím budou ruce i nehty dezinfikovány. Následně klasickou manikúrou upravíte délku a tvar nehtu. Pak nastupuje manikúra P Shine. Nehty sjednotíte papírovým pilníčkem, odmastíte je a nanesete na ně pomocí zelené leštičky s jelenicovým povrchem pastu, která obsahuje mateří kašičku a včelí vosk. Zabrousíte nerovnosti (zalešťujte jedním směrem).

P Shine manikůra >>

Následně nanesete pudrový prášek z drcených lastur, který udrží nehty lesklé. Pamatujte, že musíte opět zalešťovat jedním směrem. Nakonec nanesete na nehty a jejich okolí výživný olej. Manikúra P Shine vám zabere asi půl hodiny.

Vaše nehty budou růst, a pak se vám i na přírodních nehtech může vyjímat francouzská manikura. Mějte krásné nehty, po kterých jste již dlouho toužila.