OPI

Kosmetika OPI

OPI je proslulá značka, která se specializuje na výrobu produktů na nehty. V roce 2001 byl v Praze na Smíchově otevřen první nehtový salon, který získal název The Nails Shop. Tento nehtový salon začal používat kvalitní produkty značky OPI. O pět let později byl pak otevřen druhý nehtový salon ve Slovanském domě.

Oba tyto nehtové salony se mohou pyšnit širokou škálou sortimentu a profesionálních nehtových přípravků, které jsou určeny pro ženy, jež chtějí mít krásné a zdravé nehty. Nehtové studio preferuje moderní metody modeláže nehtů, využívá výživné přípravky OPI pro jakýkoliv problém nehtů a na pedikúru používá řadu Pedicure by OPI. Můžete si tak dopřát opravdový lázeňský požitek.
Novinky každý měsíc

Nehtová studia The Nails Shop každý měsíc představují novinky této značky a také do své nabídky zařazují nové kolekce laků na nehty. Interiér nehtového studia si vás podmaní svou krásou, originalitou a luxusem. To vše je umocněno kvalitními službami, které nehtová studia nabízí.

Pokud si přečtete různé recenze na tato nehtová studia, budete nadmíru spokojeni, protože není žena, která by nebyla s kvalitou a nabídkou služeb spokojená.
Ceny služeb

Tato nehtová studia, která využívají produktů OPI, nabízí základní manikúru za 490 Kč. Chcete-li manikúru business, zaplatíte 690 Kč a v případě Spa manikúry zaplatíte 990 Kč. Nehtové studio provádí také pánskou manikúru, která stojí 590 Kč.

Jak jistě víte, kouření škodí zdraví a také nehtům. Jestliže tedy máte přírodní nehty zničené, měli byste se kouření vyvarovat. Zkuste třeba e-cigarety, které neobsahují tolik škodlivých látek. Díky tomu budou procedury ještě účinnější.