Nail art – Zdobení nehtů

Nail art je v současné době velmi moderní.

Jedná se v podstatě o zdobení nehtů, u něhož je kladen důraz na originalitu a jedinečnost. Originalita je dnes vyžadována i v jiných oblastech lidské činnosti, nejen v oblasti nail art. Odpoutejte se od zavedených principů a buďte něčím jiným, novým.
Nehty jsou důležitou součástí vzhledu

Zdobení nehtů, Nail Art >>

Právě nehty dotváří výsledný vzhled ženy.

Chcete-li upoutat pozornost, měla byste o své nehty pečovat. A péčí nemáme na mysli pouze manikúru, ale také jejich úpravu. Okousané, polámané a neupravené nehty nepůsobí reprezentativně a takové nehty vypovídají o vaší povaze a vkusu. Díky nehtům se však můžete prezentovat libovolným způsobem.

Upravené nehty by měly být samozřejmostí, ale v současné době se do popředí dostává nail art, díky němuž můžete své nehty udělat ještě zajímavější, než jsou.

Nail-art

Nail art – pracujete s materiály

Existuje hned několik způsobů, jak si můžete své nehty ozdobit. Nemusíte používat pouze tradiční laky na nehty. Nail art pracuje s rozličnými materiály a fantazii se v této oblasti meze nekladou. Své gelové nehty si můžete zdobit libovolnými vzory, ozdobami, tvary a také si vytvořit nové, originální zdobení, které upoutá pozornost okolí. Při zdobení nehtů pracujete s kamínky, korálky, třpytkami, razítky, nálepkami a podobně.

Ale pod termínem nail art si nemusíte představovat pouze extravagantní zdobení nehtů. Můžete si nehty ozdobit i decentně, nenápadně. Použijete ho například i při zdobení při francouzské manikúře.