Laky na nehty

Laky na nehty

Dnes snad není žena, která by alespoň jednou nepoužila na své nehty barevný lak na nehty. Dnes se používají laky nejen na zdobení přírodních, ale také gelových nehtů. Existují totiž ženy, které kladou důraz na jednoduchost a nechtějí mít na svých nehtech extrémní zdobení. Laky na nehty působí elegantně, ale přitom jednoduše. Jak se říká: „V jednoduchosti je krása.“

Kvalitní laky na nehty >>

Gelové nehty fotogalerie vám přináší několik fotografií s barevnými laky na nehty, které jsou v současné době velmi oblíbené.

laky-na-nehty

Na první fotografii můžete vidět gelové nehty, na nichž je nanesen rudě červený lak. Tato barva se hodí zejména v kombinaci s červenými doplňky, nebo červenou rtěnkou. Nehty zaujmou svou výrazností a jsou vhodné jak na večírek, tak i do na pracovní schůzku.

růžové-laky-nehty

Další variantou jsou lehce růžové nehty. Mají perleťový nádech, působí elegantně a tato barva je vhodná pro všechny ženy, které nemají rády příliš nápadné barvy. Růžový perleťový lak se hodí k jakémukoliv outfitu, ať už sportovnímu či společenskému. Je vhodné opět barvu nehtů zkombinovat s doplňky, například náramkem, náušnicemi, kabelkou, nebo oblečením.

perleťový-hnědý-lak

Na dalším obrázku vidíte perleťový hnědý lak, který je jemný, nenápadný a ideální pro ženy preferující nevýraznost. Hnědé laky na nehty jsou vhodné pro každou příležitost. Jsou ideální k večerním šatům a barva se hodí i ke sportovnímu oblečení.

bílý-lak-na-nehty

Naše poslední fotografie zobrazuje bílý lak na nehty, který potěší hlavně milovnice této barvy. Lak je jemný, ne příliš výrazný a zamiluje si takovou barvu každá žena.